favicon pescar de spinning
Blog

Promisiunea magazinului pescardespinning.ro

Salut pescari!

Acum 18 luni am decis sa deschidem un magazin dedicat pescarilor de somn din Romania. Am facut-o pentru ca pe piata nu reuseam sa gasim produse de calitate la preturi decente si cu ajutorul brand-ului UniCat am reusit sa ne impunem in piata. Avem sute de clienti extrem de multumiti care au prins multi somni cu echipamentele noastre si care ne-au recomandat cu incredere! Incercam sa schimbam niste practici vechi prin care echipamentele in Romania sunt in general mai scumpe decat in restul Europei. Nu este usor dar reusim.

In acest moment lucram la un nou magazin: pescardespinning.ro. Misiunea noastra este de a demonstra ca se poate. Ca echipamentele noastre va ofera maximul de calitate si satisfactie la preturi decente. Mai mult decat decente! Chiar foarte mici pentru ce ofera!

La noi veti gasi cel mai bun raport pret/calitate sau cel putin asta ne-au transmis clientii gamei de somn si va asteptam sa ne confirmati acelasi lucru pentru produsele dedicate rapitorilor mici.

Un bun exemplu este mulineta de mai jos: “suficienta” calitate pentru pescuit la spinning la un pret mult sub ceea ce ofera!

Mulineta – IronClaw High – V

In curand vom deschide cu o gama completa de produse de rapitori pe care va incurajam sa le testati. Veti avea o surpriza frumoasa!

Cu drag,
Echipa pescarilor de rapitori

Related posts

Leave a Comment